Servis

     

CO OPRAVUJEME

Všechna jízdní kola všech značek, koloběžky. Provádíme i opravy kočárků (duše, pláště, brzdy). Opravujeme kola drahá i levná, stará i nová, čistá i špinavá.

KOLA DO SERVISU PŘIJÍMÁME POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ.

 

ROZSAH OPRAV

Drobné i generální opravy – od povoleného šroubku až po celkovou repasi kol, opravy rámů. Vzhledem k perfektnímu dílenskému vybavení a našim dlouholetým zkušenostem provádíme také frézování hlavových trubek, prořezávání závitů středových mufen, vložkování závitů klik pro pedály...

Všechny opravy – aby to jelo, brzdilo, neskřípalo, nedrhlo, řadilo...

 

NAŠE VÝHODY

Vysoký standard kvality – maximální péče o Vaše kolo, rychlost oprav, příznivá cena servisu.

Servisní technik je úspěšným absolventem všech technologických vzdělávacích kurzů Shimano Technology Education and Certification s nejvyšším hodnocením Meijin – Brillant Man.

Ke všem prodaným kolům (sériovým i montovaným na zakázku) poskytujeme potřebné servisní práce 1 rok zdarma!

Servisované kolo můžeme od Vás odvézt a po opravě k Vám dovézt.

Ceny dílů v našem cykloservisu jsou výrazně nižší než v běžných kamenných obchodech! Máme perfektní zásobení náhradními díly – skladem pláště a duše (i na kočárky), řetězy, kazety, převodníky, brzdové destičky a špalíky, maziva, blatníky, brašničky, světla, blikačky, pumpičky, computery, řidítka, představce, pedály, sedlovky, sedla... Co nemáme v dílně, do druhého dne dodáme ze skladu.

Mimo sezónu (září až únor) opravy realizujeme do 2–4 dnů. V době nejvyšší vytíženosti servisu (březen až srpen) – může čekací doba na opravu trvat i několik týdnů.

Po dobu opravy možnost zapůjčení náhradního kola.

 

 

  • Originální díly Shimano za nejnižší možné ceny

    Originální díly Shimano za nejnižší možné ceny

  • Kolo máte ve správných rukách!

    Kolo máte ve správných rukách!

Script logo
TOPlist