Servis

CO OPRAVUJEME

Provádíme jakékoliv opravy jízdních kol všech značek – rozsah a cenu opravy konzultujeme se zákazníkem při přebírání kola do servisu.

Opravujeme kola drahá i levná, stará i nová, čistá i špinavá.

KOLA DO SERVISU PŘIJÍMÁME POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ.

 

ROZSAH OPRAV

Drobné i generální opravy – od povoleného šroubku až po celkovou repasi kol, opravy rámů. Díky perfektnímu dílenskému vybavení a našim dlouholetým zkušenostem provádíme také frézování a vystružování hlavových trubek a středových mufen, frézování úchytů brzdových třmenů, prořezávání závitů středových mufen, nýtování závitových vložek, vložkování závitů klik pro pedály, opravy závitů v rámech, vidlicích, patkách přehazovaček...

Všechny opravy – aby to jelo, brzdilo, neskřípalo, nedrhlo, řadilo...

 

NAŠE VÝHODY

Vysoký standard kvality, profesionalita – maximální péče o Vaše kolo, rychlost oprav, příznivá cena servisu.

Servisní technik je úspěšným absolventem všech technologických vzdělávacích kurzů Shimano Technology Education and Certification s nejvyšším hodnocením Meijin – Brillant Man.

Ke všem prodaným kolům (sériovým i montovaným na zakázku) poskytujeme potřebné servisní práce 1 rok zdarma!

Servisované kolo můžeme od Vás odvézt a po opravě k Vám dovézt.

Ceny dílů v našem cykloservisu jsou nižší než v běžných kamenných obchodech! Máme perfektní zásobení náhradními díly – skladem pláště a duše, řetězy, kazety, převodníky, brzdové destičky a špalíky, maziva, blatníky, brašničky, světla, blikačky, pumpičky, computery, řidítka, představce, pedály, sedlovky, sedla... Co nemáme v dílně, do druhého dne dodáme ze skladu.

 

 

Script logo
TOPlist