Stavby kol a elektrokol

Stavíme jedinečná kola podle Vašich představ!

Podle účelu kola, Vašich fyzických parametrů, požadavku na vzhled kola a finančních prostředků můžeme vybírat z nepřeberného množství rámů a ostaních komponentů mnoha výrobců. Stavíme na zakázku horská, treková, krosová, silniční, městská a dětská kola. Stavíme i různá nestandardní kola – všelijaká hipsterská a „volnomyšlenkářská“ kola, speciály pro tělesně handicapované. Provádíme také individuální přestavby kol. Se zakázkovým kolem vybočíte ze sériové produkce kvalitou, vzhledem a funkčností!

ukázky našich zakázkových staveb:

horská krosová, treková silniční městská a atypická dětská

 

elektrokola

 

CYKLOLIBEREC.cz – naše stránky věnované zakázkovým stavbám

Stavby na zakázku provádíme nejčastěji na sériových rámech MRX, Scud, Maxbike, Force a na zakázku lakovaných Spyder, vždy s použitím funkčně a designově sladěných komponentů a doplňků. Kola osazujeme KOMPLETNÍMI SADAMI SHIMANO, u silniček také Campagnolo. Kola ručně vyplétáme, nebo používáme zapletená kola Shimano a MAVIC.

Každý rám před stavbou kola pečlivě připravujeme a opracujeme – frézujeme a vystružujeme hlavovou trubku, prořezáváme závity ve středové mufně. Dle potřeby zafrézujeme i čela středové mufny.

Nabízíme možnost profesionální přestavby na ELEKTROKOLO (nového zakázkového, sériového nebo staršího kola), používáme přestavbové elektrosady EVBIKE (Bafang) a APACHE. Jsme autorizovaný servisní partner EVBIKE.

Ke všem námi prodaným kolům (sériovým i montovaným na zakázku) poskytujeme potřebné servisní práce 1 rok zdarma!

Script logo
TOPlist