Stavby kol a elektrokol

Stavíme jedinečná kola a elektrokola podle Vašich představ!

Podle účelu kola, Vašich fyzických parametrů, požadavku na vzhled kola a finančních prostředků můžeme vybírat z nepřeberného množství rámů a ostaních komponentů mnoha výrobců. Stavíme na zakázku horská, treková, krosová, silniční, městská a dětská kola. Stavíme i různá nestandardní kola – všelijaká hipsterská a „volnomyšlenkářská“ kola, speciály pro tělesně handicapované. Provádíme také individuální přestavby kol. Se zakázkovým kolem a elektrokolem vybočíte ze sériové produkce kvalitou, vzhledem a funkčností!

PROVÁDÍME ZAKÁZKOVÉ STAVBY ELEKTROKOL. Zákazník si může vybrat, jestli si nechá své staré kolo přestavět na elektrokolo, nebo zvolí stavbu zbrusu nového ZAKÁZKOVÉHO ELEKTROKOLA. Jsme autorizovaný servisní partner EVBIKE, pro stavby a přestavby elektrokol používáme středové motory EVBIKE (Bafang) a akumulátory EVBIKE.

 

ukázky našich zakázkových staveb:

horská krosová, treková silniční městská a atypická dětská

 

elektrokola

 

CYKLOLIBEREC.cz – naše stránky věnované zakázkovým stavbám

Stavby na zakázku provádíme nejčastěji na sériových rámech MRX, Scud, Maxbike, Force, vždy s použitím funkčně a designově sladěných komponentů a doplňků. Kola osazujeme KOMPLETNÍMI SADAMI SHIMANO. Kola ručně vyplétáme, nebo používáme zapletená kola Shimano a MAVIC.

Každý rám před stavbou kola pečlivě připravujeme a opracujeme – frézujeme a vystružujeme hlavovou trubku, prořezáváme závity ve středové mufně. Dle potřeby zafrézujeme i čela středové mufny.

 

Ke všem námi prodaným kolům (sériovým i montovaným na zakázku) poskytujeme potřebné servisní práce 1 rok zdarma!

Script logo
TOPlist